F - nest Frouke - vanhethoogveen.nl

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

SHOWS
Frouke (Sien) van het Hoogveen


Luxemburgs  Jeugdkampioen
Nederlands  Jeugdkampioen
Belgisch  Jeugdkampioen
Internationaal  Jeugdkampioen

--------------------------------------------------
--------------------------------------------------







Groningse Martini Hondenshow CACIB (NL)
02 maart 2024
U 1 Klasse : Open
Keurmeester : John Wauben (NL)
CAC, CACIB
NL-Cup-W
BOS
--------------------------------------------------
Moeskroen CACIB (B)
27  februari 2024
U 1          Klasse : Open
Keurmeester: Rui Oliveira (Pt)
CAC, CACIB-R
---------------------------------------------------
Nederlandse Winner Show CACIB (NL)
25 november 2023
U 1          Klasse : Open
Keurmeester : Carin van der Sijs (NL)
CAC, CACIB
BOS
WINNER
--------------------------------------------------
Leuven CACIB (B)
29 oktober 2023
U 1           Klasse : Tussen
Keurmeester : Norman Deschuymere (B)
--------------------------------------------------
Maastricht CACIB (NL)
17  september 2023
U 1          Klasse : Tussen
Keurmeester
Carla Dusseldorp (NL)
CACIB-R
--------------------------------------------------
Maastricht CACIB (NL)
16 september 2023
U 1          Klasse : Open
Keurmeester: Monja Remmerswaal (NL)
CAC, CACIB     BOS
--------------------------------------------------

Luxemburg
2 september 2023
U 1          Klasse : Tussen
Keurmeester  
Liimatainen Jussi (FIN)
CAC, CACIB
BOS

--------------------------------------------------






Genk CACIB (B)
24 juni 2023
U 1          Klasse : Tussen
Keurmeester  
Carine Roobrouck (B)
CAC, CACIB
--------------------------------------------------








Wieze CAC (B)
27 mei 2023
U 1          Klasse : Tussen
Keurmeester
Ake Cronander (S)
CAC-R
--------------------------------------------------




Apeldoorn Kampioenschapsclubmatch
KCM (NL)
13 mei 2023
U 3           Klasse : Jeugd
Keurmeester
Dick Baars (NL)

--------------------------------------------------
Flanders Dog Show Gent CACIB (B)
7 mei 2023
U 1          Klasse : Jeugd
Keurmeester : Margaret O┬┤Sullivan (IRL)
Geselecteerd bij de laatste 6 in
de ere-ring voor beste Jeughond

--------------------------------------------------







KV Rijnland Holland Cup
CAC-CACIB (NL)
19 maart 2023
ZG 4          Klasse : Jeugd
Keurmeester
Georges (Jos) de Cuyper (B)
--------------------------------------------------







Crufts
Birmingham Engeland
10 maart 2023
--------------------------------------------------



Herve  Open (B)
5 maart 2023
U 1          Klasse : Jeugd
Keurmeester
Jean-Francois Vanaken (B)
BOS
Belgisch Jeugdkampioen
--------------------------------------------------




Moeskroen CAC-CACIB (B)
28 januari 2023
U 1          Klasse : Jeugd
Keurmeester : Sonia Kelveri Philippou (CY)
Beste Jeugdhond
Internationaal Jeugdkampioen

--------------------------------------------------
Genk HKV Ambiorixtrofie CAC-CACIB (B)
7 januari 2023
U 2          Klasse : Jeugd
Keurmeester : Ligita Zake (LV)
--------------------------------------------------




Leeuwaarden Nederlandse
Winner Show CAC-CACIB (NL)
27  november 2022
U 2          Klasse : Jeugd
Keurmeester
Marion Klok - 't Hart (NL)
--------------------------------------------------

Leeuwarden Friesland
Cup CAC-CACIB (NL)
25 november 2022
U 1          Klasse : Jeugd
Keurmeester
Anita Gielisse (NL)
Beste Jeugdhond
CAC, BOS
Nederlands Kampioen
--------------------------------------------------
Bleiswijk CAC-CACIB (NL)
6 november 2022
U 1          Klasse : Jeugd
Keurmeester : Carin van der Sijs (NL)
CAC
BOB
--------------------------------------------------
Leuven CAC-CACIB (B)
30 oktober 2022
ZG 3          Klasse : Jeugd
Keurmeester : Luis Pinto Teixeira (PORT)
--------------------------------------------------







Genk CAC (B)
15 oktober 2022
U 1          Klasse : Jeugd
Keurmeester : Hildeward Hoenderken (NL)
Beste  Jeugdhond

--------------------------------------------------
Maastricht  CAC-CACIB (NL)
17 september 2022
ZG 4          Klasse : Jeugd
Keurmeester : Susanna Johansson (S)
--------------------------------------------------
Zwolle CAC (NL)
10 september 2022
U 1           Klasse : Jeugd
Keurmeester : Dick Baars (NL)
--------------------------------------------------
Luxemburg CAC-CACIB (L)
3 september 2022
U 1           Klasse : Jeugd
Keurmeester : Schulthei├č Petra (D)
Luxemburgs Jeugdkampioen
--------------------------------------------------
Rotterdam CAC-CACIB (NL)
27 augustus 2022
ZG 1          Klasse Jeugd
Keurmeester : Ilona Onstenk - Schenk (NL)
--------------------------------------------------




Apeldoorn Kampioenschapsclubmatch
KCM (NL)
28 mei 2022
VB 1          Klasse : Puppy
Keurmeester
Carin van der Sijs (NL)
Beste Puppy

--------------------------------------------------
Zeeland CAC (NL)
17 april 2022
VB 1          Klasse : Baby
Keurmeester : John Williams (NL)
Beste Baby
--------------------------------------------------

 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu